مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک

بازدید امروز: 87    بازدید کل: 4063993

پذیرش دانشجو بدون آزمون در دوره های کارشناسی حرفه ای فرهنگ و هنر اراک
بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره کارشناسی فنی و دوره ...

پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهر ماه سال 1396
بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی ...

آغاز ثبت نام پذیرش اسفند95 بدون آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 24 اسفند
ثبت نام پذیرش بدون آزمون دوره های كارداني فني، كارداني حرفه‌اي، مهندسی فناوری و دوره ...

هم زمان با ایام شهادت ام الائمه(ع) مراسم عزاداری حضرت زهرا سلام الله علیها درنمازخانه مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک برگزارشد
هم زمان با ایام شهادت ام الائمه(ع) مراسم عزاداری حضرت زهرا سلام الله علیها درنمازخانه ...

برگزاری کارگاه آموزشی تولیدی اینفوگرافیک با موضوع ترویج فرهنگ صحیح مالیاتی
کارگاه آموزشی ، تولیدی اینفوگرافیک با موضوع ترویج فرهنگ صحیح مالیاتی به همت دفترپژوهش و ...

 

 اعلام نتایج آزمون کاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 90 :: خبرها
علام نتايج متمرکز و نيمه متمرکز دوره هاي کارداني پودماني دانشگاه جامع علمي کاربردي بهمن ماه سال 1390

   ادامه مطلب    

 اطلاعیه در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ترمی دانشگاه جامع :: خبرها
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص اعلام فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته‌محل‌هاي‌متمركز و معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي


با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه داوطلبان عزيز، بدين‌وسيله توجه پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل‌هاي متمركز و همچنين معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محل‌هاي نيمه‌متمركز آزمون مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دوره‌هاي ترمي سال 1390 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي را به موارد ذيل معطوف مي‌دارد:

الف) بر اساس ضوابط مربوط به گزينش متمركز هر يك از رشته‌هاي تحصيلي گروه‌هاي آموزشي مختلف مقاطع كارشناسي پيوسته و ناپيوسته علمي‌ـ‌كاربردي سال 1390 از بين داوطلباني كه حدنصاب نمره علمي لازم را احراز كرده‌اند، بر اساس اولويت كدرشته محل‌هاي انتخابي و ظرفيت‌هاي تخصيص داده شده به هر سهميه، گزينش انجام و فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان در هر كدرشته محل استخراج گرديده است.
كليه پذيرفته‌شدگان لازم است در يكي از روزهاي شنبه مورخ 29/11/90 لغايت چهارشنبه مورخ 3/12/90 با در دست داشتن مدارك به شرح بند‹‹ج›› اين اطلاعيه و با توجه به كدرشته محل قبولي، به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. لازم بذكر است شروع كلاس‌ها متعاقباً از طريق مركز آموزشي مربوط به اطلاع خواهد رسيد.
ب) براساس ضوابط مربوط به گزينش رشته‌هاي نيمه‌متمركز براي رشته‌هايي كه نياز به اقداماتي نظير مصاحبه و يا آزمون عملي دارند، لازم است براي شركت در مراحل مذكور از تاريخ 29/11/90 لغايت 3/12/90 با دردست داشتن مدارك زير به مركز آموزشي ذيربط به نشاني تعيين شده در جدول شماره (124) دفترچه راهنماي آزمون مربوط مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه داوطلبان در روزهاي تعيين شده براي انجام مراحل نهايي گزينش به منزله انصراف قطعي از گزينش در رشته ذيربط تلقي خواهد شد. ضمناً به اطلاع معرفي شدگان رشته‌هاي نيمه‌متمركز مي‌رساند كه پس از اعلام نتيجه مراحل مصاحبه و يا آزمون عملي اين دسته از داوطلبان، گزينش نهايي انجام و فهرست اسامي قبول‌شدگان نهايي متعاقباً از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
ج) مدارك لازم براي ثبت‌نام:
1- تصوير تمام صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
2- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
3- اصل و تصوير گواهينامه پايان تحصيلات نظام قديم آموزش متوسطه يا دوره پيش دانشگاهي (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي پيوسته).
4- اصل مدرك فوق ديپلم يا كارداني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي و يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و يا آموزشكده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش و يك برگ تصوير آن (ويژه پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته).
5- 6 قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
6- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
7- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه برادران را با توجه به بند 3-2 (مقررات وظيفه عمومي) مندرج در صفحه 3 و 20 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور مشخص نمايد.
8- ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان اتباع خارجي براساس مندرجات صفحات 2 و 19 دفترچه راهنماي شركت در آزمون دوره‌هاي مذكور صورت گيرد.

   ادامه مطلب    

 اعلام نتايج آزمون دوره کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي 1390 :: خبرها
نتايج آزمون دوره کارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه جامع علمي کاربردي 1390 ( رشته هاي متمرکز و نيمه متمرکز) اعلام شد

   ادامه مطلب    

 اولين مركز آموزش علمي كاربردي ويژه معلولان افتتاح شد :: خبرها
اولين مركز علمي كاربردي مناسب سازي شده معلولان با عنوان مرکز آموزش علمی کاربردی رعد روز گذشته با حضور رييس سازمان بهزيستي افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، همايون هاشمي ، رييس سازمان بهزيستي كشور در اين مراسم با اشاره به توسعه منابع انساني به عنوان يكي از اهداف الگوي توسعه اسلامي و ايراني ، اظهار داشت : راه نجات از تربيت دانشجو در جهت علم محض، توسعه مراکز اموزش علمي كاربردي است.

وي افزود : ‌رويكرد داخلي سازمان بهزيستي به توانمند سازي در اقشار مختلف اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و معنوي معطوف است و هدف تقويت باور و به ظهور رساندن فعل خواستن در مددجويان است.

رييس سازمان بهزيستي با اشاره به كاهش خروجي مددجويان از چرخه خدمات مستمر ، اظهار داشت: در يكي دو سال اخير دولت دهم به اين موضوع توجه كرده، به نوعي كه اين موضوع در برنامه پنجم توسعه جزو احكام قرار گرفت و سازمان‌هاي حمايتي مخصوصا بهزيستي بايد ساليانه 10 درصد از عوامل تحت پوشش خود را توانمند و از چرخه خدمات مستمر خارج كنند.هاشمي در خاتمه خاطرنشان كرد: پرداخت شهريه دانشجويان معلول جزو آرزوهاي ماست ولي بايد منابع لازم آن نيز در نظر گرفته شود

   ادامه مطلب    

 تفاوت دوره‌ مهندسي فناوري ارشد دانشگاه جامع علمی کاربردی و كارشناسي ارشد دانشگاه‌هاي كشور تشريح شد :: خبرها
معاون آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي با تأكيد براينكه اين دانشگاه به هيچ وجه نمي‌خواهد مشابه اقدامات دانشگاه‌هاي ديگر داشته باشد ، تفاوت دوره‌مهندسي فناوري ارشد و كارشناسي ارشد دانشگاه‌هاي كشور را تشريح كرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر رجبعلي برزويي معاون آموزشي دانشگاه از توجه جدي به آموزش‌هاي مهارت و فناوري در سطوح آموزش عالي تكميلي براي رسيدن به اهداف نقشه جامع علمي كشور خبر داد و گفت: تحولات سریع حوزه‌های شغلی و ظهور فناوری‌های نوین، تخصصی شدن مشاغل و اهمیت ارتقاء نیروی انسانی در کارآمدی فرآیند مدیریت فناوری، شرایطی را پدید آورده است که نیل به اهداف نقشه جامع علمی کشور و سند چشم انداز بیست ساله نیازمند توجه جدی به آموزش‌های مهارت و فناوری در سطوح آموزش عالی تکمیلی است.

وي تأكيد كرد كه آموزش‌های مهارت و فناوری همانگونه که در نظام آموزشی مهارت و فناوری آورده شده است آموزش‌هایی با اهداف ارتقاء و انتقال دانش کار و فناوری، به هنگام کردن مهارت‌های شغلی و افزایش بهره‌وری است.

دکتر برزويي با اشاره به برگزاري دوره‌مهندسي فناوري ارشد توسط دانشگاه جامع علمي كاربردي گفت: بين دوره مهندسي فناوري ارشد دانشگاه جامع علمي كاربردي و دوره‌هاي كارشناسي ارشد ساير دانشگاه‌هاي كشور تفاوت زيادي وجود دارد و اين دانشگاه به هيچ وجه نمي‌خواهد همانند دانشگاه‌هاي ديگر عمل كند.

وي ضمن مقايسه دوره‌هاي مهندسي فناوري ارشد دانشگاه جامع علمي كاربردي و دوره‌هاي كارشناسي ارشد دانشگاه‌هاي كشور خاطرنشان كرد: بر اساس آئین‌نامه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته هدف از تدوین اين آيين‌نامه از سه شیوه آموزشی ـ پژوهشی، آموزشی و پژوهشی تقویت و توسعه دوره‌های تحصیلات تکمیلی، ارتقاء کیفیت تنوع بخشی به شیوه‌های نوین، ارائه آموزش، پاسخ گویی مناسب به افزایش تقاضا برای ورود به دوره‌های تحصیلات تکمیلی، تقویت و ارتقای سطح کیفی و کمی این دوره‌ها و همسان سازی آن با برنامه‌های توسعه و دیگر اسناد راهبردی کشور است تا با بهره مندی از آن در تربیت متخصص و پژوهشگران ماهر و برجسته در سطح کشور بکوشیم.

   ادامه مطلب    

 مهلت ثبت نام دوره های پودمانی دانشگاه علمی كاربردی تمدید شد :: خبرها
مهلت ثبت نام برای پذیرش دانشجوی كاردانی پودمانی علمی كاربردی بهمن ماه 90 و همچنین آزمون مقطع كارشناسی ناپیوسته (كاردانی به كارشناسی) سال 91 كه تا فردا، 27 دی ماه تعیین شده بود به مدت دو روز تمدید شده است.

وی افزود: داوطلبانی كه تاكنون برای تهیه مدارك ثبت نام كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی اقدام نكرده اند می توانند از ساعت 8 تا 19 روزهای سه شنبه تا پنجشنبه، 27 تا 29 دی ماه به باجه های مركزی شهرستانهای مختلف كشور، به جز تهران مراجعه كرده و مدارك لازم را خریداری كنند.

طباطبایی خاطرنشان كرد: توزیع مدارك ثبت نام دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی كاربردی برای داوطلبان شهرستان تهران، منحصرا در مناطق پستی 11، 13 ،14، 15، 16 ، 17، 18 و 19 صورت خواهد گرفت.

به گفته وی، داوطلبان پس از تهیه مدارك ثبت نام تا ساعت 24 روز پنج شنبه، 29 دی ماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراحل ثبت نام خود را به انجام برسانند.

معاون سازمان سنجش یادآور شد: پذیرش دانشجوی پودمانی در مقطع كاردانی، بدون آزمون صورت می گیرد اما ورود به مقطع كارشناسی ناپیوسته پودمانی، نیازمند شركت و قبولی داوطلبان در آزمون است.

وی ادامه داد: خرید و تهیه مدارك ثبت نام علاوه بر باجه های پستی، به شیوه پرداخت الكترونیكی از طریق كارت های بانكی عضو شبكه شتاب در پایگاه اینترنتی سازمان سنجش امكان پذیر است.

طباطبایی ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های كاردانی و كارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی امسال را نزدیك به 225 هزار نفر ذكر كرد و گفت: حدود 155 هزار نفر در مقطع كاردانی پودمانی و 70 هزار نفر در مقطع كارشناسی ناپیوسته پودمانی پذیرفته خواهند شد.

نتایج دوره های كاردانی پودمانی علمی كاربردی تا نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان این دوره ها از اواخر بهمن ماه می توانند تحصیل خود به عنوان دانشجوی علمی كاربردی را آغاز كنند.

آزمون كاردانی به كارشناسی پودمانی علمی كاربردی، 29 اردیبهشت ماه 91 برگزار خواهد شد و پذیرفته شدگان این دوره ها می توانند از ترم مهر به تحصیل در دانشگاه بپردازند.

   ادامه مطلب    

 پذیرش دانشجو در مرکز فرهنگ و هنر اراک سال 90 :: خبرها
ثبت نام در پذیرش مقطع کاردانی دوره هاي پودمانی بهمن ماه سال 1390 , دانشگاه جامع علمی-کاربردي (مرکز فرهنگ و هنر اراک) در رشته های تربیت مبلغ قرآن کریم، تربیت مربی قرآن کریم، روابط عمومی، خبرنگاری، امور فرهنگی صورت می پذیرد

   ادامه مطلب    

 تاسیس مرکز آموزش علمی کاربردی حج و زیارت استان مرکزی :: خبرها
در جلسه ای که با حضور مسئولین دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی و مسئولین سازمان حج و زیارت استان برگزار شد مراحل تآسیس مرکز آموزش علمی کاربردی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مرکزی در اولین نشست مشترک رئیس سازمان حج و زیارت استان و این دانشگاه که در محل دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد دکتر پورایمانی رئیس دانشگاه با بیان مشخصات مراکز آموزشی در این دانشگاه به تشریح سیستم آموزشی حاکم بر دانشگاه مبنی بر تخصصی بودن مراکز آموزش علمی کاربردی با توجه به کارگاههای موجود در ارگانها پرداخت.

ابوالقاسم مسافر رئیس سازمان حج و زیارت در استان مرکزی نیز با توجه به تعداد مراکزی که در استان به اعزام زائر می پردازند وجود مرکز آموزش جهت رشته هایی همچون امور حج و زیارت و امور زائرین در استان را ضروری دانست و از پیگیری این سازمان جهت راه اندازی مرکز آموزش علمی کاربردی حج و زیارت در استان مرکزی در آینده ای نزدیک خبر داد

   ادامه مطلب    

 كارگاه آموزشي درگاه فرهنگي دانشگاه جامع علمي‌كاربردي برگزار شد :: خبرها
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، سيدعلي فلاح ، مدير امور فرهنگي دانشگاه با اعلام این خبر افزود : اين كارگاه به منظور آشنايي هرچه بيشتر كارشناسان فرهنگي واحدهاي استاني با درگاه فرهنگي و ايجاد وحدت رويه در ثبت گزارش­هاي فرهنگي مراكز آموزش عالي علمي‌كاربردي برگزار شد.

وي در ادامه اظهار داشت : آيت‌الله معصومي ، نماينده مردم مشهد در مجلس خبرگان رهبري ، دكتر پريز، رييس واحد استاني خراسان رضوي دانشگاه، مهندس علمشاهي، مدير كل نظارت و ارزيابي وزارت علوم، تحقيقات و فنآوري ، دكتر مهدي فيض ، معاون فرهنگي ، اجتماعي و دانشجويي دانشگاه جامع علمي‌كاربردي از مهمانان و سخنرانان اين كارگاه بودند.

فلاح ضمن اشاره به سخنراني برخي مهمانان در طول برگزاري كارگاه ، افزود: دكتر پريز ضمن معرفي توانمندي‌هاي استان خراسان رضوي در حوزه آموزش‌هاي مهارتي ، نكاتي را درباره دانشگاه جامع علمي‌كاربردي و برگزاري اين كارگاه مطرح نمود.دكتر فيض نيز طي سخناني ضمن تشريح مفهوم کار فرهنگی در فعالیت آموزشی، از تدوين اوليه طرح راه‌اندازي باشگاه دانشجويان علمي‌كاربردي خبر داد.آيت‌الله معصومي نيز در زمينه اخلاق فرهنگي و اخلاق كاربردي سخناني را ايراد كردند.

گفتني است در اين كارگاه دو روزه، كارشناسان فرهنگي، اجتماعي واحدهاي استاني دانشگاه از سراسر كشور حضور داشتند.

   ادامه مطلب    

 اعلام نتایج آزمون جامع علمی کاربردی آبان 90 :: خبرها
نتایج آزمون جامع علمی کاربردی اعلام شده است جهت مشاهده نتایج به ادامه مطلب بروید

   ادامه مطلب    

دانلود کتاب انسان 250 ساله
جهت دانلود این کتاب روی لینک زیر کلیک نمایید. _250_.pdf [3.02 مگابايت] ( تعداد دانلود: ...

کافه ایده برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر کارآفرینی دانشگاه مراجعه فرمایید
کافه ایده برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر کارآفرینی دانشگاه مراجعه فرمایید

کانون هنری دانشجویی عکاسی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک برگزار می کند
کانون هنری دانشجویی عکاسی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اراک برگزار می کند:

ثبت نام در کارگاه آموزشی ایده کارآفرینی
به اطلاع کلیه اساتید و دانشجویان میرساند کارگاه آموزشی ایده کارآفرینی در تاریخ 28/11/95 ...

شروع فرایند انتقال در نیمسال اول سال تحصیلی 96-95
با توجه به شروع فرایند انتقال در نیمسال اول سال تحصیلی 96- 95 براساس آیین نامه نقل و ...

     | تماس با دانشگاه | فرهنگی دانشجویی| کتابخانه | صفحه اصلی|

Copyright © 2008 - 2009 University of Applied Science and Technology Art&Culture Arak
 All right reserved